Logo

:: Oddziały przedszkolne

Rok szkolny 2022/2023 

 

Grupa starsza "SMERFY"
nauczycielki - mgr Ewa Czapczyńska, mgr Ewelina Garbowska - Ferdek

 

Górnicki Wojciech, Grześlak Urszula, Gwóźdź Mariusz, Hain Urszula, Kaniak Marcel, Karolczyk Sara, Kurek Alicja, Małolepszy Iga, Mańkiewicz Sara, Markiewicz Anna, Niksdorf Kinga, Niksdorf Szymon, Olszok Emilia, Petryszyn Cezary, Plewnia Grzegorz, Polak Wiktoria, Sofińska Magdalena, Stańkowski Karol, Śliczna Natalia, Suska Emilia, Szyska Kacper, Tyla Emilia, Urbańska Hanna, Williams Krzysztof

 

*************************************************************

Grupa młodsza „KRASNALE”

nauczycielki: mgr Bożena Szewczyk, mgr Anita Marciniak

 

Drapacz Fabian, Gwóźdź Łukasz, Kaniak Emilia, Kaniak Nadia, Kansy Ola, Koj Dawid, Kostrzewa Maja, Kowalczyk Grzegorz, Krzenciessa Dawid, Mamzer Bartosz, Markiewicz Zoja, Marona Paulina, Myśliwczyk Szymon, Podkówka Zuzanna, Polak Izabela, Skrzydeł Nadia, Sobieraj Zofia, Suska Alan, Plewnia Wiktoria, Hain Helena

 

 

*************************************************************

Kuniów 14.04.2021r.

 

Lista dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych

na rok szkolny 2022/2023

 

                                    Rocznik 2018

  1. Kowalczyk Grzegorz
  2. Suska Alan
  3.  

                                    Rocznik 2019

  1. Drapacz Fabian
  2. Gwóźdź Łukasz
  3. Kaniak Nadia
  4. Koj Dawid
  5. Mamzer Bartosz
  6. Marona Paulina
  7. Podkówka Zuzanna
  8. Polak Izabela

 

                                    Rocznik 2020

  1. Kostrzewa Maja
  2. Markiewicz Zoja

 

 

Kuniów 30.03. 2022r.

Lista dzieci zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych
na rok szkolny 2022/2023

 

Rocznik 2018

  1. Kowalczyk Grzegorz

  2. Suska Alan

  3.  

Rocznik 2019

  1. Barcz Aleksandra

  2. Drapacz Fabian

  3. Gwóźdź Łukasz

  4. Kaniak Nadia

  5. Koj Dawid

  6. Mamzer Bartosz

  7. Marona Paulina

  8. Podkówka Zuzanna

  9. Polak Izabela

 

Rocznik 2020

  1. Kostrzewa Maja

  2. Markiewicz Zoja

Publikacja listy dnia 31.03.2022r.



Prosimy rodziców dzieci, które zostały zakwalifikowane do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2022/2023 o wypełnienie druku „Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola/ oddziału przedszkolnego”, który otrzymają Państwo w sekretariacie szkoły.

 

 

 

Grupa starsza "SMERFY"
nauczycielki - mgr Ewelina Garbowska - Ferdek, mgr Anita Marciniak

 

Bereta Miłosz, Dziwiński Adam, Grześlak Wojciech, Hain Urszula, Janik Tymon, Kansy Franciszek, Ledwig Marcel, Maksym Tomasz, Migoń Xavier, Mykietów Natalia, Niksdorf Szymon, Nowak Krzysztof, Olszok Emilia, Petryszyn Mikołaj, Pielichowska Kalina, Porębski Piotr, Sofińska Magdalena, Suska Emilia, Śmist Antonina, Tyla Emilia, Tyla Piotr, Urbańska Hanna, Williams Krzysztof


 
*************************************************************

Grupa młodsza „KRASNALE”

nauczycielki: mgr Ewa Czapczyńska, mgr Bożena Szewczyk

 

Górnicki Wojciech, Grześlak Urszula, Gwóźdź Mariusz, Kaniak Emilia, Kaniak Marcel, Kansy Ola, Karolczyk Sara, Krzenciessa Dawid, Kurek  Alicja, Małolepszy Iga, Mańkiewicz Sara, Markiewicz Anna, Myśliwczyk Szymon, Niksdorf Kinga, Petryszyn Cezary, Plewnia Grzegorz, Polak Wiktoria, Skowronek Adam, Sobieraj Zofia, Stańkowski Karol, Śliczna Natalia

 

Przydatne linki
Przydatne linki